Optimalizace webových stránek SEO SEM

Optimalizace webových stránek

Optimalizace wwww (SEO) posune váš web na lepší pozice ve vyhledávačích (např. Google, Seznam, Bing, ...). Výsledkem je více potenciálních klientů hledajících vaše produkty nebo služby.

 • Optimalizovaný web vám přivede nové zákazníky
 • Váš web bude vidět ve vyhledávačích

Základní SEO zahrnuje:

 1. Oprava validity kódu v případě, že to má přímý vliv na SEO.
 2. Oprava titulků stránek na maximální relevantnost obsahu stránky.
 3. Zjištění duplicit a vytvoření kanonických stránek, nebo permanentního přesměrování.
 4. Zrychlení načítání webových stránek.
 5. Interní prolinkování webu.
 6. Úpravy stránek (nadpisy, podnadpisy, hustota klíčového slova, anchor texty, alty pro obrázky).
 7. Zhotovení site mapy a její ověření pokud nebude na stávajícím webu.
 8. Vyhotovení kompletního reportu, telefonní nebo osobní vysvětlení reportu.

Základní SEO je optimalizace zdrojového kódu a struktury webu, která nesmí chybět, pokud cílem webových stránek jsou co nejlepší výsledky ve vyhledávaní (Google, Seznam) na relevantní klíčová slova. Jakmile jsou splněny tyto základní faktory pro SEO, může se pokračovat v komplexnější formě optimalizace, která zahrnuje především linkbuilding a internetový marketing.

Důležitost kvalitní optimalizace webových stránek

Optimalizace pro webové stránky

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače má důležitou úlohu a v žádném případě se nejedná o nějakou manipulaci, nebo klamání vyhledávače tak, aby posunul webové stránky na přední pozice. Cílem je vytvořit kvalitní webové stránky s perfektně propracovanou strukturou, především maximálně srozumitelnou pro návštěvníky webu. Definice optimalizace www stránek se nedá popsat v jednom odstavci, ale lze zcela jasně definovat úlohu SEO a důležitost: zvýšit návštěvnost webu, výkon webových stránek a zisk firmy.

Optimalizace pro vyhledávače je především úprava struktury a zdrojového kódu webových stránek tak, aby se vaše stránky objevovaly ve výsledcích vyhledávání na předních pozicích při zadání relevantních klíčových slov k vašemu obsahu na webu. SEO zahrnuje vyladění desítek on-page faktorů (faktory přímo na webových stránkách, např.. Čitelné URL adresy, nadpisy, hustota a umístění klíčových slov v textech, bezchybný HTML kód, atd..) A off-page faktorů (faktory mimo webových stránek, např.. Vytvoření kvalitních relevantních odkazů, které budou přivádět na webové stránky návštěvníky atd..).

Naše služby SEO

 • SEO analýza webových stránek stránek,
 • komplexní SEO,
 • odborné konzultace a poradenství k službě optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Analýza webových stránek

Nabízíme také komplexní analýzu vašich stávajících webových stránek a SEO konzultace. Komplexní SEO analýza spočívá v tom, že opravdu podrobně analyzujeme všechny stránky vašeho webu a navrhneme nejlepší řešení. Nepoužíváme k této činnosti nástroje, které jsou zdarma použitelné na internetu. Analýza webových stránek bude provedena opravdu od A až po Z. K této analýze dostanete report, ve kterém budou jasně popsané nedostatky vašeho webu. K tomuto reportu budete mít i osobní schůzku, při které se sejdeme a jasně vám bude vysvětleno co a jak nejlépe řešit.

Kontaktujte nás

Jméno:*
Vyplňte, prosím, Vaše jméno a příjmení.

E-mail:*
Políčko musí obsahovat validní e-mail.

Telefon/Mobil:
Políčko musí obsahovat validní e-mail.

Vaše zpráva*
Formulář musí obsahovat zprávu...

Rádi Vám odpovíme na jakýkoli dotaz, nebo připomínku.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

eNEXT - Výroba webů, e-shopů a internetový marketing © 2011 - 2016
Ochrana osobních údajů Mapa webu Kontaktní informace