Tvorba webu za příznivé ceny

Tvorba webových stránek a firemních prezentací

Všechny varianty webových stránek obsahují redakční systém, který je možný používat i v mobilních zařízeních, responsivní design webové prezentace, který se přizpůsobuje mobilním zařízením, webhosting (provoz webových stránek) služby na rok zdarma s umístěním na spolehlivém a výkonném serveru bez výpadků, automatické aktualizace redakčního systému s pravidelným vylepšováním funkcí systému, profesionální technickou podporu s velice rychlou odezvou přes mobil i e-mail a video návody jak spravovat efektivně webové stránky pomocí moderního redakčního systému.

Základní webové stránky od 5 950 Kč

Chcete mít jednoduchou webovou prezentaci na internetu za příznivou cenu? Takto zhotovené webové stránky se skládají z jednoduché grafiky, konceptu a technického řešení. Všechny tyto části prezentace splňují standardy kvalitního webu i když se jedná o nízko rozpočtový web. Součástí je i responsivní design, který se přizpůsobuje mobilním zařízením.

Koncept webových stránek

Navrhneme koncept a strukturu webových stránek na základě prověřených standardů moderního webu s důrazem na SEO - optimalizaci webových stránek. To znamená správné rozmístěný informace na stránkách, tak aby byly srozumitelné pro uživatele a vyhledávače.

Dobře rozložený koncept webu vám zaručí, že uživatelé webových stránek nebudou odcházet z důvodu nesrozumitelnosti celkové struktury obsahu.

Grafika

Jednoduchá grafika vychází z logického rozvržení konceptu na stránce a firemní identity. Cílem grafiky je profesionálně prezentovat firmu na internetu i s nižším rozpočtem pro tvorbu webových stránek.

Moduly pro základní webové stránky

Moduly webu jsou jednotlivé funkce webu, které jsou rozvrženy mimo hlavní obsah stránky. Tyto moduly jsou důležité funkce webu, které usnadní práci s webem a mnohdy šetří čas a peníze. Základní webové stránky obsahují obecné moduly, které umožňují uživateli webu lepé procházet prezentaci a také s ní pracovat. Moduly webu jsou: hledání na stránkách, formuláře, fotogalerie atd.

Ukázka základní prezentace:

Riveta s.r.o. Úklidové služby

Riveta - základní webové stránky

 

Standardní webové stránky od 10 950 Kč

Chcete mít webové stránky, které budou graficky a profesionálně velmi vyspělé a to i za opravdu příznivou cenu? Standardní webové stránky se skládají z optimálně propracované grafiky, konceptu a analýzy klíčových slov. Takto připravená prezentace je maximálně relevantní k tomu, jaká klíčová slova lidé vyhledávají k danému oborovému zaměření stránek. Součástí je responsivní design webových stránek, který se přizpůsobuje mobilním zařízením.

Koncept standardních webových stránek

Propracovaná struktura obsahu webu, s maximálním zaměřením na SEO a uživatelskou přívětivost. Majitel webových stránek mám navržený redakční systém tak, aby mohl neomezeně přidávat obsah na webové stránky, bez narušení důležitých pravidel pro uživatelskou přívětivost a SEO.

Technická podpora je zdarma na celý rok včetně video návodů jak efektivně spravovat webové stránky.

Grafika standardního webu

U standardního řešení grafického návrhu se klade důraz na prestiž a originalitu obsahující nejmodernější trendy responsivních webových stránek s uživatelskou přívětivostí a již v grafickém návrhu i s důrazem na optimalizaci webových stránek - SEO.

Technické řešení standardního webu

Technické pozadí webových stránek, čili redakční systém, obsahuje prvky které jsou důležité pro efektivní správu webových stránek s možností spravovat i elementy důležité pro SEO - optimalizaci webových stránek. Redakční systém je navržený tak aby byl neomezeně rozšiřitelný i o další funkce do budoucnosti, například e-shop, katalog produktů, fórum atd.

Ukázka standardní prezentace:

Domy Oldar s.r.o. prodej rodinných domů

Domy Oldar - standard

Proč webové stránky od nás?

Klient s výdělečným webem

Kontaktujte nás

Jméno:*
Vyplňte, prosím, Vaše jméno a příjmení.

E-mail:*
Políčko musí obsahovat validní e-mail.

Telefon/Mobil:
Políčko musí obsahovat validní e-mail.

Vaše zpráva*
Formulář musí obsahovat zprávu...

Rádi Vám odpovíme na jakýkoli dotaz, nebo připomínku.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

eNEXT - Výroba webů, e-shopů a internetový marketing © 2011 - 2016
Ochrana osobních údajů Mapa webu Kontaktní informace